همه چیز درباره لینک های دوطرفه

همه چیز درباره لینک های دوطرفه

 

 

 همه چیز درباره لینک های دوطرفه

 

 

 

تبادل لینک سه طرفه


زمانیکه در مورد تبادل لینک سه طرفه نوشتیم گفتیم که گوگل دیگر ارزشی برای این کارو تبادل لینک دو طرفه قائل نیست. از همان اول هم اگه قوانین گوگل را مطالعه می کردید درباره این قضیه اخطار داده بود که اولا با هم تبادل لینک نکنید و دوما هم بک لینک نفروشید!
 

اخطار گوگل بابت تبادل لینک دو طرفه


ولی در این مدت عکس العملی از گوگل دیده نشده بود تا همین چند وقت پیش که پاندای سئوکار شروع کرده به سایت های بزرگ که تبادل لینک و فروش بک لینکشان زیاد بوده اخطار داده که این کار را ترک کنید و به گوگل اطلاع دهید تا سایتتون را بازبینی کند. مثال آن سایت فوردانلودز که چنین پیامی در گوگل وبمستر برای ان ارسال شده:

 


Dear site owner or webmaster of ********,
We’ve detected that some of your site’s pages may be using techniques that are outside Google’s Webmaster Guidelines.
Specifically, look for possibly artificial or unnatural links pointing to your site that could be intended to manipulate PageRank. Examples of unnatural linking could include buying links to pass PageRank or participating in link schemes.
We encourage you to make changes to your site so that it meets our quality guidelines. Once you’ve made these changes, please submit your site for reconsideration in Google’s search results.
If you find unnatural links to your site that you are unable to control or remove, please provide the details in your reconsideration request.
If you have any questions about how to resolve this issue, please see our Webmaster Help Forum for support.
Sincerely,
Google Search Quality Team

 

معنی پیغام
 

در این پیام اعلام شده که فروش و یا قرار دادن لینک سایت های

دیگران برای افزایش پیج رنک گوگل ممنوع است و خوب سایت شما این مورد را دارد و باید اون را رفع کنید.
 

تبادل های لینک سه طرفه


تبادل لینک سه طرفه نوعی تبادل لینک صورت گرفته میان سه سایت به جای دو سایت است. تبادل لینکی که امروز در بین مدیران سایت‌ها بسیار رایج است بیشتر از نوع تبادل لینک دو طرفه میباشد

 

دقت

اگرچه منافع زیادی برای تبادل لینک در سئو در نظر گرفته شده‌است ولی باید به این نکته توجه داشت که موتورهای جستجو فکر نخواهند کرد که این دسته لینک‌ها طبیعی هستند.

دادن لینک به سایتهای دیگر

در حالیکه دادن لینک به سایتهای دیگر به یکی از ویژگی‌های جدا نشدنی دنیای اینترنت تبدیل شده‌ و این فضای مجازی هم در واقع با میلیون‌ها لینک شکل گرفته‌است، ایجاد شبکه‌های پویا و تبادل لینکهای بیش از اندازه می‌تواند باعث شوند که سایتها به مزارع لینک تبدیل شوند.

 

تهیه لینک در ایران

در ایران برای تهیه لینک عموماً از شیوه تبادل لینک، رپوتاژ و ارسال کامنت استفاده می‌کنند که در این میان رپرتاژ شیوه موثرتر و بی‌خطر تری به‌شمار می‌رود.


چرا باید با سایت های قوی و اتوریتی تبادل لینک کرد ؟

امروز در این بخش از سایت the-link.ir میخواهیم به این سوال شما پاسخ بدهیم که جرا باید با سایت های اتوریتی بالا تبادل لینک کنیم اونم تبادل لینک سه طرفه و نه تبادل لینک دو طرفه. گذشت اون زمانی که گوگل مثل امروز صد ها و یا شایدم هزاران الگوریتم گوناگون نداشت و ما به راحتی میتوانستیم با چند تا لینک ضعیف و حتی اسپم در گوگل جایگاه خوبی کسب کنیم باید باور کنیم و این موضوع را درک کنیم که گوگل امروز دیگر گوگل سابق نیست و بسیار هوشمند و جدی شده است


برخورد بد گوگل با تبادل لینک و لینک های اسپم

اما چرا ؟ اگر شما در تبادل لینک خود دقت نکنید و اقدام به تبادل لینک دو طرفه و یا تبادل لینک با سایت های ضعیف بکنید منظور ما را از خشن بودن گوگل خواهید فهمید بله گوگل خشن است در مقابل سایت های که لینک های اسپم و ضعیف میگیرند و با این سایت های برخورد خیلی خشنی در سال 2017 میکند و ممکن است آن ها را ماه ها از نتایج خود حذف کند. به این باور برسید که هر لینک رایگان خوب نیست و باید با احتیاط رفتار کنید.

 

نتیجه

 در تبادل لینک خود دقت کنید تا خشم گوگل شامل سایت شما نشود امیدواریم این مقاله ما در رابطه با تبادل لینک با سایت های قوی و اتوریتی بالا را پسنیده باشید


میهن وب لینک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *