بک لینک رایگان

بک لینک رایگان

 

 

backlink 263x185 بک لینک رایگان

 

 

چند راهکار


 با رفتن به سایت ابزار کوچک سئو (smallseotools) شما علاوه بر اخذ 32 بک لینک با پیج رنک بالا ( دارای گوگل پیج رنک 4 و پنج و بالاتر ) امکان رفع ایراد سئو سایت خود را هم دارید .

 وب سایت ( sitowebinfo ) دریافت 2500 بک لینک رایگان

 وب سایت ( seoutnity ) دادن 645  بک لینک رایگان

 وب سایت ( 2000backlink ) دریافت 2500 بک لینک رایگان با امکان درج کلمات کلیدی مد نظر شما

 وب سایت ( imtalk ) نیز همین 2500 بک لینک را با قابلیت افزودن کلمات کلیدی به  بک لینک رایگان را دارد

 پست مهمان


متاسفانه از پست مهمان تعریف نادرستی شده است. بعضی از مالکان سایت فکر می کنند، پست مهمان یعنی قرار دادن یکی از محتوای اصلی سایت در یک وب سایتی دیگر در صورتی که چنین تصوری کاملا غلط است. پست مهمان یکی از روش های دریافت بک لینک رایگان است اما به این معنا است که شما پستی کاملا اختصاصی و با کیفیت مناسب در یک سایت دیگر به صورت رایگان قرار می دهید که سئو سایت آن ها کمک کند، در عوض لینک از آن به سایت خود را می توانید دریافت کنید. فقط باید نکات پست مهمان را بدانید و آن ها را رعایت کنید.

 تولید محتوا


تولید محتوا که می توان گفت امروزه سرمنشا تمامی روش های سئو است. با تولید محتوا ارگانیک و با کیفیت، نه تنها می توانید سایت خود را به یک منبع آموزشی یا خبری تبدیل کنید، بلکه باعث افزایش محبوب آن بین کاربران و مخصوصا در گوگل خواهید شد. اگر تولید محتوای سایت شما قوی باشد، می توان گفت که اصلا نیازی نیست تلاش کنید تا بک لینک رایگان دریافت کنید، بلکه خیلی راحت با اشتراک گذاشتن مطالب شما در دیگر سایت به صورت کاملا خودجوش! توسط دیگران، ورودی های بسیاری را دریافت خواهید کرد.

 

DDOS چیست؟

 


 لینک طعمه


لینک طعمه محتوایی مفید و باکیفتی است که کاربران تشویق به اشتراک گذاری و دیگر وب سایت ها را به دادن لینک به سایت شما می کند. در واقع یکی از بهترین روش ها برای دریافت بک لینک رایگان است. لینک طعمه باعث افزایش رتبه سایت شما در کلمه کلیدی خاص در سریع ترین زمان ممکن می شود.

بک لینک با استفاده از اینفوگرافیک


امروزه دیگر کمتر کسی حوصله خواندن متن های بلند را دارد و تاثیری که یک تصویر دارد چند برابر متن است. برای همین بیشتر مالکان وبسایت ها از اینفوگرافیک ها برای ارائه مطالب خود به جای متن استفاده می کنند. براساس گزارش هایی که از گوگل بدست آمده است، میزان تاثیری و اشتراک گذاری توسط اینفوگرافیک ها رو به افزایش است و به راحتی می توان از اینفوگرافیک ها برای دریافت بک لینک رایگان استفاده کرد. البته استفاده اصلی اینفوگرافیک در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام است که ماهیت عکس دارند

 

فروش بک لینک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *