چرا خرید بک لینک

چرا خرید بک لینک 

 

 

Back link 200x200 چرا خرید بک لینک

 

بک لینک=یک رای مثبت

گوگل بک لینک را بعنوان یک رای مثبت از طرف کاربران به صفحه یا سایت شما می شناسد. با کسب رای بیشتر شما شانس پیروزی در انتخابات گوگل را خواهید داشت. گوگل صراحتا اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاست های این سایت بوده و تخلف شناخته میشود. مشکل از جایی آغاز میشود که کاربران فکر میکنند با خرید رای میتوانند موتور جستجو را فریب داده و در این انتخابات پیروز باشند ولی نظارت گوگل بر خرید بک لینک بسیار پیچیده و قدرتمند است.


تشخیص خرید بک لینک توسط گوگل


گوگل روشهای متنوعی برای تشخیص خرید بک لینک توسط سایت های اینترنتی دارد. مهمترین آنها تیم ویژه گوگل برای مبارزه با این پدیده است که وظیفه ای جز گشت و گذار در اینترنت و شناسایی سایت های فروشنده لینک ندارند. اگر شما سایت مناسبی را برای خرید بک لینک پیدا کرده اید دلیلی ندارد که تیم گوگل نیز نتواند آن را شناسایی کند.

 

فریب موتور جستجو


گوگل کاربران را تشویق میکند تا سایت هایی که از این روش قصد فریب موتور جستجو را دارند معرفی کنند. با این کار هم سایت فروشنده و هم سایت خریدار با جریمه گوگل مواجه خواهند شد. تعداد لینک های ورودی به سایت شما در یک بازه زمانی مشخص و زمینه کاری سایت های مرجع معیارهای دیگری برای شناسایی سایت های متخلف توسط گوگل هستند. به تازگی و بعد از آپدیت الگوریتم پنگوئن استفاده زیاد و غیر طبیعی از یک عبارت مشخص بعنوان انکر تکست نیز به لیست تخلفات گوگل در خرید بک لینک اضافه شده 


بک لینک های خوب

بعضی از بک لینک ها نشان از این دارد که مطلب شما مفید بوده است و کاربر قصد داشته است که آن ها برای دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارد. اصولا بک لینک های که از شبکه های اجتماعی بدست می آید، بیشتر تاثیر را در افزایش رتبه سایت در گوگل دارند.

بک لینک رایگان

بک لینک های مخرب

لینک هایی که از سایت هایی با ارزش پایین تر از سایت شما یا اسپم شده، وارد سایت شما می شوند را بک لینک سیاه گویند. از همه بدتر اینکه شما اقدام به خرید بک لینک نمایید.

دریافت بک لینک از ایمیل

همیشه بعضی از لینک بین متخصصان سئو مورد اختلاف است که آیا بک لینک خوب است یا مخرب. یکی از این موارد، دریافت بک لینک از ایمیل است. در حال کلی اگر ایمیل هایی که شما برای کاربرانتان ارسال می کنید، بیشتر آن ها در پوشه اسپم قرار بگیرد باید گفت که گوگل متوجه می شود که شما با استفاده از پنل های فروش ایمیل مارکتینگ قصد دریافت بک لینک را داشته اید و این را یک نوع خرید بک لینک می داند و در نتیجه سایت شما را جریمه می کند.


 علاوه بر خرید بک لینک بهتر است اقداماتی انجام زیر را نیز دهیم

تولید محتوای ارگانیک که باعث شود کاربران مطالب شما در دیگر شبکه های به اشتراک بگذارند.
قرار دادن پست مهمان در دیگر سایت ها
قرار دادن کامنت در سایت های معتبر که شبیه خرید بک لینک نباشد.
عضویت در شبکه های و فروم ها و فعالیت در آنها و به اشتراک گذاری مطالب در آنجا
ثبت سایت در دایرکتوری ها

 

 

پس بیاد داشته باشید هر بک لینکی بد نیست اگر طبق اصول سئو پیش برویم
mihanweblink

رپورتاژ آگهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *