مزایای رپورتاژ آگهی در بک لینک گیری

مزایای رپورتاژ آگهی در بک لینک گیری

 

 

download 12 مزایای رپورتاژ آگهی در بک لینک گیری

 

رپورتاژ چیست

رپورتاژ در حوزه تبلیغات اینترنتی و سئو سایت به عنوان یک گزارش یا مصاحبه برای معرفی برندها یا اشخاص در سایت های خبری مطرح شده است و بصورت یک حبر تبلیغاتی منتشر میشود.

 

تاثیرگذاری بالای رپورتاژ

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده میکنند و به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد میکنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه میکنند .

 

درواقع رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشود که شامل یک تیتر جذاب ، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلینک فالو میباشد.

ایمیل مارکتینگ موثر


مزایای رپورتاژ آگهی


اگر در تالیف یک رپورتاژ این نکته را در نظر داشته باشید که خبر تالیف شده علاوه بر تبلیغ خدمات و محصولات شما به ارائه اطلاعات مفید در حوزه کاریتان به خواننده ارائه کند. ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در رپورتاژ خبری میتواند حس اعتماد بین خواننده و شما ایجاد نماید. از این رو حتما با ارائه مطالب درست و کاربردی کاربر را از جذابیت های کارتان باخبر کنید.

لینک های مستقیم و فالو

این تنها و اولین موضوعی بودکه در رپورتاژ خبری میتواند برای بیزینس شما مفید باشد. در یک رپورتاژ آگهی شما می توانید لینک های مستقیم و فالو به وب سایتتان بدهید . این نکته کمک میکند یک رتبه مثبت از سمت موتور های جستجو به وب سایت شما ایجاد گردد. بسیاری از سئو کاران و مدیران سایتها برای افزایش رتبه خود از این روش استفاده میکنند.

 

 میتوانید اطلاعات مفیدی از تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو سایت را در مقالات بک لینک در رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو سایت ، تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو سایت مطالعه نمایید.

برندینگ

پس از نکات ارائه شده در ابتدای مقاله نوبت به برندینگ می رسد یکی دیگر از موضوعات بسیار مهمی که باعث می شود افراد به سمت انتشار رپورتاژ بروند برندینگ در دنیای اینترنت است. با انتشار رپورتاژ در سایت های خبری شما میتوانید نام مجموعه و شرکت تان را در سایت های خبری مطرح نمایید


مزایای رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی 


رپورتاژ یک نوع آگهی دائمی می باشد که در قالب یک خبر یا مطلب در وب سایت مورد نظر منتشر می شود. در واقع رپورتاژی که شما سفارش می دهید مانند یک مطلب آرشیوی می باشد و تا وقتی که سایت سفارش گیرنده در حال فعالیت باشد آگهی شما نیز حذف نخواهد شد.

 با خرید و سفارش رپورتاژ آگهی، اعتبار شما نزد گوگل بالاتر رفته و رتبه سایت شما در نتایج جست و جو افزایش پیدا می کند.

 رپورتاژ آگهی در حال حاضر طبیعی ترین روش برای ساخت بک لینک یا لینک بیلدینگ است

نام سایت و برند

 با خرید ریپورتاژ آگهی در سایت های معروف، نام سایت و برند شما نیز بیشتر دیده می شود و با این کار علاوه بر ارتقای وضعیت سئوی سایت خود، برند سازی و افزایش بازدید نیز صورت گرفته است.

چگونه با خرید رپورتاژ آگهی رتبه 1 گوگل را به دست آوریم


مهمترین بخش خرید رپورتاژ آگهی دانستن این نکته است که در چه سایت هایی و چگونه سفارش دهیم. برای سفارش رپورتاژ آگهی باید دقت کنید که وب سایت مورد نظر تا حد امکان به موضوع فعالیت شما نزدیک باشد.

یکسان نبودن متن آگهی در سایت های مختلف

 اگر قصد سفارش رپورتاژ به تعداد زیادی سایت و وبلاگ داشته باشید نباید متن رپورتاژ آگهی شما برای همه سایت ها یکسان باشد
 

 

میهن وب لینک و فروش بکلینک

 با ما برای خرید بک لینک تماس بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *