در خدمات بهینه سازی سایت چه مواردی انجام می گیرد

در خدمات بهینه سازی سایت چه مواردی انجام می گیرد

 

seo google در خدمات بهینه سازی سایت چه مواردی انجام می گیرد

 

 


بهینه سازی سایت بر دو بخش تقسیم می شود:
 بهینه سازی داخلی
سئو داخلی

مورد اول نیازمند دانش و اطلاعات برنامه نویسی و تجربه ی بالاست حدودا بین ۳ تا ۴ هفته زمان می برد اگر سایت وردپرس باشد ۹۰ درصد این بهینه سازی داخلی توسط تیم سئو – تیم بهینه سازی انجام می گیرد و  ۱۰ درصد باقی مانده با همکاری طراح سایت قابل انجام است.

بک لینک و تاثیر واقعی آنها

اگر سایت cms اختصاصی باشد به دلیل اینکه طراحان سایت سورس را در اختیار دیگران قرار نمی دهند تیم سئو ی این مجموعه با شخص طراح سایت شما ارتباط برقرار کرده و اقدام به بهینه کردن موارد می نمایند.

قسمت اعظم بهینه سازی داخلی ابتدای کار انجام می گیرد اما تا انتهای پروژه همراه با درج مقاله باید این روند انجام شود.

بهینه سازی خارجی
مورد دوم هم نیازمند تجربه و دقت است شخصی که سئوی خارجی کار می کند باید سایت ها ی مختلف را بشناسد رتبه ها و لینک های فالو و نوفالو را در نظر گیرد فعالیت در شبکه های اجتماعی، انجمن ها و وبلاگ های پربازدید تاثیر بسیار بالایی می تواند در رتبه ی وب سایت شما داشته باشد.


فعالیت در شبکه های اجتماعی
با توجه به اهمیت بسیار زیاد شبکه های اجتماعی بر سئو سایت تیم ما فعالیت گسترده ای را در بیشتر شبکه های اجتماعی انجام می دهد تا علاوه بر معروف شدن سایت شما به برندینگ سایت شما نیز کمک کند. گوگل پلاس – فیس بوک – لینکدین و…

ریسپانسیو بودن سایت
ریسپانسیو بودن سایت هم مورد مهم دیگری است که امروزه ۹۹درصد طراحان سایت این مورد را در نظر می گیرند در گذشته سایت ها ریسپانسیو نبودن اما با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت بیشتر سرچ ها از موبایل و تبلت صورت می گیرد


افزایش سرعت بارگذاری صفحات


یکی از مهمترین فاکتورهای هر سایت سرعت لود آن می باشد. این موضوع نه تنها در امر سئو سایت مهم است، بلکه از هر لحاظ به موضوع نگاه کنیم اهمیت خاص خود را دارد. فرض کنید شما پس از عقد قرارداد سئو و بهینه سازی سایت خود و پس از زمان مورد نیاز، سایت خود را در نتایج صفحه اول گوگل ببینید و کلیک کاربران روی آن زیاد گردد. حال خودتان را جای کاربری که بر روی سایت شما کلیک کرده است بگذارید. زمان همچنان در حال گذر است و سایت شما هنوز باز نشده است! بنظر شما کاربران چقدر برای باز شدن سایت شما صبر می کنند؟ مسلما تعداد زیادی از مراجعین خود را از دست خواهید داد.
با مثال فوق به سادگی از اهمیت فوق العاده بالای این بخش آگاه شده اید. با توجه به اهمیت بالا، این مسئله یکی از مهمترین خدمات سئو سایت است که توسط میهن وب لینک  ارائه شده است. کارشناسان ما با تجربه بالا و شناخت کافی از عوامل موثر در سرعت بارگذاری صفحات وب سایت و نیز دارا بودن دانش کافی در زمینه کدنویسی انواع سایت، راه افزایش سرعت سایت شما را بخوبی می دانند. این مورد از خدمات سئو نیز یکی از موارد پایه محسوب می گردد و سایتی که دارای سرعت لود مناسبی نیست، از چشم موتور جستجوی گوگل نیز نمره منفی دریافت نموده و نتیجه مورد قبولی را نخواهد داشت


 لینک سازی داخلی سایت

یکی از بخشهای خدمات سئو، سئو داخلی می باشد که خود شامل بخش های گوناگون است. یکی از این بخش ها لینک سازی داخلی است. لینک سازی داخلی یکی از ارکان مهم سئو سایت است. کارشناسان میهن وب لینک، با داشتن تجربه کافی در زمینه لینک سازی داخلی، بهترین و موثرترین لینک سازی داخلی را در سایت شما پیاده نموده که باعث بیشترین تاثیر در سئو سایت شما می گردد.

مقالات سایت


در رابطه با لینک سازی در قسمت مقالات سایت، مطالب گوناگونی وجود دارد اما بطور خلاصه در اینجا ذکر می کنیم که انجام لینک دهی داخلی در سایت بدون دانش کافی ممکن از نه تنها نتیجه مطلوب نداشته بلکه باعث تاثیر منفی و افت سایت شما در جستجوی گوگل شود

لینک سازی خارجی

 

از دیگر خدمات سئو می توان به لینک سازی خارجی اشاره نمود. این مورد از خدمات سئو نیاز به تخصص بالایی دارد. چرا که هر گونه سهل انگاری در آن موجب اسپم شدن شما از سمت گوگل می گردد. همچنین بسیاری از وب سایتها وجود دارند که اقدام به فروش لینک می کنند. این موضوع نه تنها از جانب گوگل قابل شناسایی است بلکه خسارت بالایی در پی خواهد داشت. کارشناسان ما به هیچ عنوان از خرید و فروش لینک برای وب سایت شما استفاده نمی نمایند و با کار گسترده و تولید محتوای مفید اقدام به تولید لینک های با کیفیت می کنند تا شما را از بهترین خدمات سئو بهرمند سازند.

 

 

بک لینکmihanweblink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *